Çemişgezek 18’inci ‘Dut ve Peynir Festivalin’de Soner Sarıkabadayı rüzgarı

Share

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi bu yıl 18’incisi düzenlenecek olan geleneksel ‘Dut ve Peynir Festivalin’de Soner Sarıkabadayı sahneye çıktı.

Saatler öncesinden konser alanını hınca hınç dolduran hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Sarıkabadayı, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Elazığ’dan Çemişgezek’e feribotla geçen ünlü sanatçı, güvenlik nöbeti tutan Tunceli Çemişgezek Feribot İskelesi Jandarma Noktası Askerlerini görünce minibüsünden inip nöbet tutan Mehmetçikler sohbet ederek moral ziyareti yaptı.

İki ayrı kostüm ile sahneye çıkan Soner Sarıkabadayı, ‘Bela Adım’ şarkısıyla büyük beğeni toplayan ‘PDND’ müzik şirketinin yeni R&B kadın yıldızı ‘Yase’yi sahneye davet etti. Ünlü sanatçı, yeni R&B kadın yıldızı Yase ile sahnede PDND müzik sanatçısı sözleşmesini 5.000 kişinin önünde imzaladı.

Ünlü sanatçı;  “Yase Türkiye’nin yeni R&B kadın yıldızı sanatçımız, sözleşmesini sizlerin huzurunda imzalamak istedim. Sözleşmenin en büyük şahidi sizlersiniz” dedi. Konser sonrasında arabasına ulaşmakta zorluk çeken ünlü sanatçı, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayarak tek tek minibüsü içinde fotoğraf çektirdi. Konser sonrasında 40 dakika fotoğraf çekimi için alanda kalması, büyük takdir topladı. İzdiham ve ilgiden dolayı araç konser alanından zor çıkartıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*