CHP İlçe Başkanı ve Yönetimi istifa etti

CHP İlçe Başkanı ve Yönetimi istifa etti
Share

Cumhuriyet Halk Partisi Adalar İlçe Başkanı istifa etti. CHP Adalar İlçe yönetiminin ise yarın görevi bırakacağı belirtildi.

CHP Adalar İlçe Başkanı Kerem Tunç görevinden istifa etti. İlçe yönetim kurulunun ise yarın istifa edeceği belirtiliyor. İstifa sebebinin meclis üyesi listesindeki anlaşmazlık olduğu iddia edildi. CHP Adalar Belediye Başkan Adayı Erdem Gül ise listeyi değiştirmek için Ankara’ya gittiği yarın saat 09.30’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşeceği belirtildi.

Büyükada Cem Evi Başkanı istifa etti.

Büyükada Cem Evi Başkanı Özcan Doğan partisinden istifa etti. İstifa sebebinin listede cemaate yeteri kadar isim koyulmadığı için olduğu belirtiliyor.

CHP Adalar İlçe Başkanı Mustafa Kerem Tunç, CHP Adalar İlçe Yönetimi, CHP Adalar Kadın Kolları Başkanı Siber Tunçberk ve CHP Adalar Gençlik Kolları Başkanı Cemil Şekerci görevlerinden istifa etti.

2 yorum

  1. İlla Adalı başkan olsun dediler.Erdem Gül gelince etrafını sardılar.Liste olmayınca çil yavrusu gibi dağıldılar.Klasik her dönemin rantçıları bunlar.Adalar Chp bunlardan ibaret değil.Giden gitsin.toplasan 500 kişi etmez.Erdem Başkan dirayetli ol .Kazanacaksın.

  2. Erdem Başkan liste güzel.Değiştirme.Asıl bölücü bunlar.Hani partiye sahip çıkacaklardı.şimdi listeden umdugu kişiler çıkmayan menfaatçiler koşar başkalarını desteklerler.Bunlarda utanma yok.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*