Çılgın Beyler’den anlamlı destek

Çılgın Beyler'den anlamlı destek

İle paylaş:


Çılgın Beyler'den anlamlı destek

 

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde faaliyet gösteren ve ilçe takımı İslahiyespor’u destekleyen Çılgın Beyler Taraftar Derneği, “İslahiye Çocukları Okumak İstiyor” sloganıyla okuma günü ve kitap bağış kampanyası düzenledi.

Çılgın Beyler Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Kaplan tarafından organize edilen kampanyaya Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Gençlik Kolları Başkanlığı destek verdi.  AKP Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Semih Avcı ve beraberindeki kalabalık heyeti İslahiye’de Dernek Başkanı Mehmet Kaplan ağırladı. İslahiye 13 Kasım İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap ve oyuncak paketleri armağan eden AKP heyeti, öğrenciler ile tek tek ilgilendi. Ak Partili gençlerin minik öğrencilerin yüzünü boyaması ve oyuncak takdim etmesi öğrencilere büyük bir sevinç yaşattı.

Okuma günü kapsamında okuldaki öğrenciler ile birlikte kitap okuyan heyet, öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu. Ak Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Semih Avcı, yapılan organizasyona destek vermekten dolayı memnun olduklarını ve bu tür çalışmaların devam edeceğini belirtti. AK Parti heyetinden Okan Çubukçu ise sosyal sorumluluk çalışmaları altında kendisinin ilk etkinliğinin İslahiye’de olduğunu belirterek; “İslahiye benim ilk göz ağrım oldum. Minik öğrencilerin gözlerindeki sevinç manevi bir huzur hissettirdi bizlere” dedi.

İslahiye’nin en aktif derneği olarak göze çarpan ve sadece ilçe takımını desteklemekle yetinmeyip sosyal sorumluluk projelerine de el atan Çılgın Beyler Taraftar Derneği de gerçekleştirilen organizasyondan dolayı oldukça memnun kaldı. AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Yönetimi’ne teşekkür ettiklerini belirten Dernek Başkanı Mehmet Kaplan, İslahiye için çalıştıklarını söyledi. İslahiye insanının her şeyin en güzelini hak ettiğini belirten Kaplan, dernek olarak birçok projeleri olduğunu ve bunları birer birer hayata geçireceklerini söyledi.

Taraftar Derneği adı altında İslahiye gençlerine odaklı çalışmalar yaptıklarını söyleyen Mehmet Kaplan, hem gençleri kötü alışkanlıklardan kurtararak spora teşvik etmeyi hem de ihtiyaç sahibi insanlara bu gençler ile birlikte el uzatmayı hedefliyoruz diyerek; “Bu konuda tabiri caizse bir taşla iki kuş vuruyoruz. Hem İslahiye gençlerini kötü alışkanlıklardan kurtarıyoruz hem de bu gençler ile el ele verip ilçemiz adına güzel olacak ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Daha önce de birçok proje gerçekleştirdik. Okullar açılmadan önce öğrenci kardeşlerimize paketler halinde kırtasiye yardımında bulunduk. Bir anaokulumuza 2 adet televizyon edindik. İslahiye’de düzenlenen futbol müsabakasında 2. olan bir lisemizin futbolcularına spor ayakkabı armağan ettik. Bazı ihtiyaç sahibi ailelere kıyafet desteğinde bulunduk. Önümüzdeki süreçte farklı projelerimiz ile İslahiye gençlerinin adını duyurmaya devam edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz. Kişisel değil, bizimle birlikte hareket eden herkesle başarılıyız.” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*