Club Table Amerika’dan Sonra Türkiye’de

Club Table Amerika'dan Sonra Türkiye'de

İle paylaş:


Club Table Amerika'dan Sonra Türkiye'de

Artık gece kulüplerinde rezervasyon yaptırmak cebinizde.

Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri olan San Francisco da başarıyla uygulanan bu özel uygulama Ocak ayı itibariyle İstanbul başta olmak üzere hizmete giriyor.

Bu sistemi Türkiye’de uygulamaya geçiren; Berk Erarslan Ceo ortağı Cto Batuhan Tosun ve Pazarlama Müdürü Coşkun Öcal bu yola çıkan üç genç girişimciler.

Gece kulüplerinin loca ve stant satışlarında yaşanan büyük problemleri akıllı telefonlara uygulamayı indirenler artık bu sorunlarla karşılaşmayacakları gibi Club Table güvencesini ve garantisini de alacaklar. Ayrıca en önemlisi Club Table müşterileri ne kadar ödeyeceklerini ve kampanyalardan da yararlanacaklar.

Proje uzmanı ve bu uygulamayı Amerika’dan Türkiye’ye taşıyan Berk Erarslan “Türkiye’de bu projenin tutacağına inanıyoruz. Yemek sepeti, çiçek sepeti de bu yolda çok başarılı oldular. Biz daha yüksek bir teknoloji ve gece kulüplerine büyük kolaylıklar sağlarken bu uygulamayı kullanmaya başlayan müşterilerinde işlerini kolaylaştırıyoruz. Bir dakikada karar verdikleri an hangi gece kulübünde olmak isterlerse rezervasyon onayı ve cep telefonlarına gelecek şifre ile o gece kulübüne sorunsuz girebilecekler.” dedi.

Club Teble gece hayatını sevenlerin vazgeçilmez bir uygulaması olurken gece kulübü patronlarının da müşteri ve garanti para konusunda yanında olacak.

İstanbul’da uygulanacak olan bu proje 20 Ocak’ta start alması beklenirken kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa illerimize de yayılarak ağını genişletecek.

Amerika’da kolayca kullanılan bu uygulama kısa sürede büyürken gerek gece kulüplerinden gerek akıllı cep telefonu kullanan müşterilerden büyük ilgi gördü.

Hedef 20 Ocak ve tüm ekip bu konuda gece gündüz çalışarak uygulamayı yetiştirmeye çalışıyor…

club-table-amerikadan-sonra-turkiyede

 

Türkiye Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*