Çocuğumu yalnızlığa mahkum etmeyin

Çocuğumu yalnızlığa mahkum etmeyin
Share

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Yıldız Asyalı, renkli dünyadaki yükselişini sürdürüyor.

Elif isimli günlük dizi filmde canlandırdığı Rana karakteriyle izleyicinin övgüsünü alırken, setteki disiplini ve çalışkanlığı yanında örnek tavırlarıyla yönetmen  ayrıca yapımcısının taktirini topluyor.

Çocukta yaparım kariyerde sözüne en güzel örnek olan Yıldız Asyalı, yoğun iş temposu içinde kızı Ayşe Mira’yı da büyüttü. Kızının yalnız büyümesine gönlünün razı olmadığını ifade eden usta oyuncu Yıldız Asyalı “Kızıma bir kardeş istiyorum, yalnız kalmamalı ne kadar yakın olursa olsun hiçbir arkadaş kardeş gibi olmaz. Buna kendimden yola çıkarak karar verdim. Ablam Güliz Asyalı en yakınım. Kızımıda yalnızlığa mahkum etmeyeceğim aşılama yöntemiyle hamile kalmak ve kızıma bir kardeş dünyaya getirmek istiyorum” dedi.

Hamileliği sonrası hızla kilo verip Elif isimli günlük dizi filmin kadrosuna giren başarılı oyuncu, imkanlarım el verirse üçüncü çocuğumu evlatlık almak istiyorum vurgusunu yaptı.

Aşılama nedir?

Aşılama yöntemi son derece basit bir yöntem olup uzun süre gebe kalamayan kadınlara uygulanmaktadır.  Aşılama, erkeğin sperm hücrelerinin alınarak kadının rahminin içine bırakılmasıdır. Aşılama işlemi esnasında, erkekten alınan spermler gelişmiş enjektör iğneler yardımı ile rahim içine bırakılır. Bu işlem sonucunda yüksek ihtimalle döllenme sağlanır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*