Davut Güloğlu: “Ekonomimizin ve vatanımızın her zaman yanındayız”

Davut Güloğlu: “Ekonomimizin ve vatanımızın her zaman yanındayız”

İle paylaş:


6 yıl aradan sonra ‘Hayat Devam Ediyor’ albümüyle sevenleriyle buluşan şarkıcı Davut Güloğlu, 11 Ağustos Cuma günü memleketi Rize’de yeni albümünün ilk konserini verdi.

Davut Güloğlu: “Ekonomimizin ve vatanımızın her zaman yanındayız”20.000’den fazla hemşerisiyle buluşan ünlü şarkıcı, konser sonrası da aynı gün Rize’de bulunan Ramada Otel’in açılışına katılan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kısa bir görüşme sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Güloğlu; “Bizim için tek gerçek; vatan, millet ve bayraktır. Türkiye’mizi fiziksel olarak yıkamayıp, ekonomik darbe yapmaya çalışanlara, 15 Temmuz’da nasıl fırsat vermediysek, şimdide izin vermeyeceğiz. Ekonomimiz ve ülkemizin yanındayız. Bu süreçte elimizden ne geliyorsa, fazlasıyla yapacağız.” ifadelerini kullandı.

‘Hayat Devam Ediyor’ albümünün bir slogan haline gelmesinin ardından bardak, eldiven, tişört ve hediyelik eşyaların üzerine yazılıp satılmaya başladığını da belirten Güloğlu; “Albümümüzün ismi slogan oldu. Tüm Türkiye, Orta Doğu ve neredeyse yurtdışı ülkelerinin tamamından videolar geliyor. Şimdi de üzerinde ‘Hayat Devam Ediyor’ yazılı bardaklar, hediyelik eşyslsr üretilmiş ve yok satıyormuş. Ekonomimizin her zaman yanındayız.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*