Demet Akalın’ı çıldırtan olay!

Demet Akalın’ın çıldırtan olay!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Demet Akalın’ın haciz sırasında yaşadığı bilinmeyen bir olayı yazdı.

Demet Akalın’ın çıldırtan olay!Demet Akalın’ın boşanma sebebi, Hira’nın bu sözleri mi?

Dün eşi Okan Kurt’tan boşanan Demet Akalın’ın, boşanma sebebi ile ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Demet Akalın’a kırmızı çizgiyi çektiren olay!” başlıklı bugünkü yazısında, Akalın’ın haciz sırasında yaşadığı bilinmeyen bir olayı yazdı. Akalın’ın ”Gerekirse borcu birlikte öderiz ama kırmızı çizgim kızımız Hira. Eğer bu durumdan etkilenir, psikolojisi bozulursa o gün bu evlilik biter!” sözlerinde geçen kırmızı çizgiyi neden çektiğini açıklayan Onur Akay, Demet’i yakın dostları konusunda da uyardı.

“DEMET’İ ÇOK ETKİLEDİ VE ADETA ÇILDIRTTI”

Eşi Okan Kurt’tan anlaşmalı bir şekilde boşandığı iddia edilen Demet Akalın için, eşinin borçları yüzünden mal kaçırmak için boşandığı da iddia edilmişti. Yazısında “Demet’in boşanma sebebi kesinlikle bu iki iddia değil” diyen Onur Akay, “Evlenirken evlenme sözleşmesi yapmayan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, boşanma davasından aylar önce mal ayrılığının tespitine ilişkin dava açmış ve mal ayrılıklarını gerçekleştirmişlerdi. Yani Demet Akalın, evlenmeden önce edindiği mallarla, evlilik sırasında kendi kazandığı paralarla edindiği malları ayırmıştı. Ayrıca eşi Okan Kurt adına olan hiçbir malı da kendi adına geçirmemişti. Demet, gerçekten eşini çok seviyordu ve bu evliliği bitirmemek için çok çabaladı. Bu haciz olayından sonra bile aslında Demet boşanmayacaktı ama haciz sırasında yaşanan son olay, Demet’i çok etkiledi ve adeta çıldırttı. Haciz sırasında Hira ağlayarak, “anne köpeğimi alacaklar mı?” demiş ve Demet bunun üzerine o dediği kırmızı çizgiyi çekti ve hemen boşanma kararı aldı.” ifadelerini kullandı.

OKAN KURT HAPSE Mİ GİRECEK?

Severek ayrıldıklarını iddia eden Onur Akay, yazısında şöyle devam etti:

“Demet’in yakın dostları, Demet’le Okan’ın birbirlerine çok kızgın olduklarını söylüyor. Daha kötü günlerin yeni başlayacağını da dile getiren yakın dostları, şirketteki bütün ortakların, başta Okan’ın abisinin ve Okan’ın hapse girme olasılığının çok yüksek olduğunu ifade ediyorlar.

Okan çok iyi bir baba, Demet’te gerçekten çok iyi bir anne…

Çocukları için severek ayrılan Demet ve Okan’ın bu zor günleri aşacağına inanıyorum ama bir uyarı ile yazımı bitirmek istiyorum. Demet ve Okan’ın yakın dostlarına çok fazla güvenmemeleri gerekiyor. Bazı yakın dostları etrafa, özellikle magazincilere çok fazla bilgi veriyor ve aile içinde geçen olayları anlatıyor.”

Onur Akay’ın yazında geçen yakın dostları ile ilgili uyarı ise, Akalın’ın dava sonrası yakın arkadaşı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i ve Işın Karaca’yı sosyal medyadan takip etmeyi bırakmasını akıllara getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*