Deniz Önel, İkizler Memo-Can’da

Deniz Önel, İkizler Memo-Can’da

İle paylaş:


Kanal D’nin yeni aile komedisi İkizler Memo-Can’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Güzel oyuncu Deniz Önel, her bölümü merakla beklenen diziye konuk oldu.

Deniz Önel, İkizler Memo-Can’daYapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin başrollerini Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral paylaşıyor. Erol Özlevi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Memo-Can İkizler’in senaryosu ise Ahmet Yurdakul’a ait.

İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan dizide;

Memo annesi, ninesi ve çok sevdiği dayısı Çilingir Osman’la yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kâğıt toplar, hurda toplar, mendil satar Memo. Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir mâlikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bu duygusal, komik ve sıcak hikâyede zamanla sırlar ortaya çıkmaya devam edecek.

Güzel oyuncu Deniz Önel, dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümündeki performansı ile büyük beğeni topladı. Önel’in sahneleri, sosyal medyada da çok konuşuldu. Önel; “Güzel yorumlarda bulunan herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*