Diyarbakır PTT’ye 15 Yeni Motosiklet

Diyarbakır PTT'ye 15 Yeni Motosiklet

İle paylaş:


Diyarbakır PTT'ye 15 Yeni Motosiklet

Diyarbakır PTT’ye 15 Yeni Motosiklet

Diyarbakır PTT Baş Müdürlüğü gönderilen 15 motosikletle tüm iletileri bundan sonra daha hızlı sahiplerine ulaştıracak.

Diyarbakır PTT Baş Müdürlüğü gönderilen 15 motosikletle tüm iletileri bundan sonra daha hızlı sahiplerine ulaştıracak. Motosikletlerin hizmete girmesi nedeniyle PTT A.Ş Genel Müdürlüğü’nden bir açıklama yapıldı. 

PTT Genel Müdürlüğü, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda posta ve kargo taşımacılığı alanında hizmetlerini daha hızlı sunabilmek için yeni ve tam donanımlı motosikletleri bünyesine kazandırdı. PTT’nin devreye soktuğu motosikletlerden 15 tanesi de Diyarbakır PTT Baş Müdürlüğü’nün hizmetine verildi.

Diyarbakır PTT Baş Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen törenle yeni motosikletler posta dağıtıcılarına teslim edildi. Diyarbakır PTT Başmüdürü Abdulkadir Bedir “PTT yeni motosikletleriyle şimdi daha güçlü” dedi.

Bedir, yaptığı konuşmada, PTT A.Ş. olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalıştıklarını ifade etti.

Söz konusu çalışmalarda temel politikalarının yenilikçi bir anlayış olduğunu dile getiren Diyarbakır PTT Başmüdürü Abdulkadir Bedir, hizmeti özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmeden yerine getirmek istediklerini vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu; “Bu kapsamda, posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave 1663 yeni motosikletlerin alımı yapılmış olup ülke genelinde bulunan PTT AŞ Baş müdürlüklerimize teslim edilmiştir. Hizmete verilen yeni motosikletler, müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT A.Ş. imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler. Söz konusu motosikletlerden 15 adeti Diyarbakır PTT A.Ş. Başmüdürlüğümüze teslim edilmiş olup Diyarbakır’da yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının taşınması hizmetinde kullanılacaktır.” 

Arz Haber

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*