Dünya Değişim Akademisi 12. Merkezini İstanbul Nişantaşı’nda açtı

Dünya Değişim Akademisi 12. Merkezini İstanbul Nişantaşı'nda açtı
Share

Dünya Değişim Akademisi 12. merkezini, İstanbul Nişantaşı’nda pazar günü açtı. Değişim arayışında olanlara dünyanın en güçlü tekniklerinin sunulacağı mekanda, güler yüzlü, içten, çağdaş ve donanımlı Değişim Uzmanları ile buluşacaksınız!  

 Dünya Değişim Akademisi 12. Merkezini İstanbul Nişantaşı'nda açtı

Nişantaşı’ndaki mekanın huzur, güven, bilgelik dolu bir ortamı var. Ardı ardına yeni merkezleri açılan Dünya Değişim Akademisi, herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleri ile kendini keşfe ve değişime davet ediyor.

 

Hayallerinizi gerçekleştirmek için değişin diyerek, ünlü “Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir?” eserinden çok önemli bir ipucu da veriyorlar: “Değişim varoluşun değişmez kuralıdır. Değişime direnenler çöker uyum gösterenler ise gelişir. Evrensel yasa budur! Değişim direncini kırma aracı ise kararlılıktır. Zekâ uyandığında ve aktif hale geldiğinde kararlılık tavan yapar ve birey her türlü değişim direncini kırar.”

 

İstanbul Nişantaşı’nda “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Depresyonu Yenme, Stresle Başa Çıkma, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İletişim Sanatı gibi pek çok program uygulanacak!

 

Değişmek isteyenlere en güvenilir metodlari sunan Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Değişim Uzmanları, bilgelik dolu zengin pratik ve teorik sunumları ile Nişantaşı’nda da aydın ve dinamık bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Nişantaşı/İstanbul

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*