Dünya Değişim Akademisi 24. Merkezini Dubai’de açtı

Dünya Değişim Akademisi 24. Merkezini Dubai'de açtı

İle paylaş:


Dünya Değişim Akademisi 24. merkezini Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de açtı. “Kendini değiştir dünyan değişsin” vizyonu ile Türkiye’den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, şimdi de Dubai’de dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak!

Dünya Değişim Akademisi 24. Merkezini Dubai'de açtı

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinde sunduğu huzur, güven, bilgelik dolu atmosfer, BAE – Dubai’de de hazırlanmış. Değişim bir maceradır diyen güler yüzlü, içten, bilgili Değişim Uzmanları herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından bir de mesajları var: “Değişimin gerçekleşmesi için insanların eskimiş düşünce yapıları değişmelidir. Zihinde gerçekleşen değişim dış dünyaya yansımaktadır. O yüzden değişim içten dışa gerçekleşen bir olaydır. Eğer hayatında bir şeylerin değişmesini istiyorsan zihnindeki düşünceleri değiştir – değişim başlayacaktır….”

 

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile BAE – Dubai’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*