Dünya Değişim Akademisi 28. merkezini Ankara-Tunalı’da açtı.

Dünya Değişim Akademisi 28. merkezini Ankara-Tunalı’da açtı.

İle paylaş:


Başkent Ankara’da düzenlenen Değişim Şenliği sırasında “Kendini değiştir dünyan değişsin” vizyonu ile hizmete giren yeni mekanda, dünyanın en kadim ve güçlü değişim teknikleri sunulacak. Tam donanımlı Değişim Uzmanları Tunalı’da da sizleri bekliyor!

      Dünya Değişim Akademisi 28. merkezini Ankara-Tunalı’da açtı.

Yurt içi ve yurt dışında ardı ardına pek çok merkezi açılan Dünya Değişim Akademisi’nin alışılagelen huzur, güven, bilgelik dolu ortamı Ankara – Tunalı’da da itinayla hazırlanmış. Değişim bir maceradır, hayallerinizi ertelemeyin diyerek herkesi davet eden Değişim Uzmanları’ndan anlamlı bir mesaj da var: “Yaşamın devam etmesi için ya birey değişimi kucaklar ya da değişim bireyi kucaklar. Öyle ya da böyle değişim ile kucaklaşmak zorundasın. Fakat eğer sen, değişimi bilinçli olarak kucaklarsan değişim de seni başarının zirvesine ulaştırır.” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

 

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Ankara – Tunalı’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Ankara – Tunalı

İletişim: 0531 967 9373

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*