Dünya Değişim Akademisi, 32. merkezini Roma’da açtı!

Dünya Değişim Akademisi, 32. merkezini Roma’da açtı!

İle paylaş:


Şimdi de “Değişim Rönesans’ı” yaşanıyor: Avrupa başkentlerinde ardı ardına yeni merkezleri açılan, tüm dünyaya hızla yayılan Dünya Değişim Akademisi, 32. merkezini İtalya’nın başkenti Roma’da açtı!  Tam donanımlı Değişim Uzmanları, Roma’da da dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak!

Dünya Değişim Akademisi, 32. merkezini Roma’da açtı!

Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalacak bir macera diyen Uzmanlardan anlamlı da bir mesaj var: “Tüm dünyayı nasıl değiştirebiliriz?” diye soruyorsun. Aslında buna gerek yok. Sen dünyanın bir parçası olduğun için kendini değiştirince dünyayı da değiştirmiş olursun. Dünya değişiminin anahtarı budur! Herkes kendini değiştirmeye başlasın – dünya değişmeye başlayacaktır…” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.  

 

İtalya – Roma’daki merkezde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade  Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan da faydalanabilirsiniz.

 

Değişim Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Roma’da da aydın ve deneyimli bir ortamın kapılarını açıyor. Nerede olursanız olun Dünya Değişim Akademisi ile içinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – İtalya – Roma

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*