Dünya Değişim Akademisi’nin 22. Merkezi Pendik’te açıldı

Dünya Değişim Akademisi'nin 22. Merkezi Pendik'te açıldı

İle paylaş:


Dünya Değişim Akademisi 22. merkezini pazar günü İstanbul Pendik’te açtı. “Şimdi değişim zamanı” sloganı ile kısa zamanda tanınan kurum, dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunuyor. Değişim Uzmanları: “Gerçekleştirmek için bir türlü cesaret bulamadığınız hayalleriniz ya da aşmak istediğiniz sorunlarınız mı var? O zaman artık Pendik’te de bir adresiniz var.” diyorlar. Gerçekten de içten, bilgili ve güven veren bir yaklaşımları var.

Dünya Değişim Akademisi'nin 22. Merkezi Pendik'te açıldı

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

 

Değişim bir maceradır diyen Dünya Değişim Akademisi, herkese ulaşmaya çalışıyor, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Dikkate değer bir önerileri var: “Değişimin lokomotifi akıl değil, kalptir. Biz bu gezegeni sadece sevgi sayesinde kurtarabiliriz. Gerçek değişim kafa değil, kalp sayesinde gerçekleşecektir. Çünkü kafa gerçeğe çok uzak kalp ise çok yakındır. Asıl gerçek insanın özvarlığıdır. İnsan özünü bulmalıdır.”- ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Pendik’te de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Pendik/İstanbul

İletişim: 0532 442 70 75

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*