Dünyada ilk ve tek 1001 duruş posteri

Dünyada ilk ve tek 1001 duruş posteri

İle paylaş:


Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf’ tan 1001 duruş posteri insanlığa sunuldu. Bu çok özel poster gezegende ilk defa gösterilen ve sağlık için son derece etkili olan duruşları da içeriyor.

Dünyada ilk ve tek 1001 duruş posteri

Yoga duruşu Sanskrit dilinde Asana olarak isimlendiriliyor ve sağlam ve hoşa giden anlamına geliyor. Duruşlar sinir sistemini kuvvetlendiren ve dengeleyen, zihni uyumlu ve huzurlu hale getiren psikosomatik çalışmalardır. Bedenin aldığı duruş pozisyonları, farkındalığı artırmakta ve beden- zihnin- ruhun yapısının keşfedilmesi için sağlam bir temel hazırlamaktadır. Bunların dışında duruşlar kas, iskelet, eklem, endokrin, kardiyovasküler, sinir, sindirim, dolaşım, lenfatik ve boşaltım sistemleri, enerji akımları, zihin ve ruh için de yararlıdır.

Yoga metinlerine göre 8.400.000 duruş vardır, ancak günümüzde bunların çok azı bilinmekte ve uygulanmaktadır. Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf 55 yıllık tecrübesi, araştırmaları ve uygulamalarının yanı sıra Himalaya Dağları’nda yaşayan gerçek Üstadlardan aldığı ezoterik bilgiler sayesinde bugüne kadar yeryüzünde hiç uygulanmamış duruşları insanlığa sunmaktadır.

1001 Duruş Posteri hem ilk defa bu kadar çok duruşun bir arada sunulduğu bir poster olması hem de dünyada ilk defa uygulanan duruşları da içeriyor olması sebebiyle Yoga dünyasında büyük bir atlama taşı olacak. Bu olağanüstü poster çok yakında tüm dünyadaki Yogaseverlere sunulacaktır.

Uluslararası Yoga Federasyonu Halkla İlişkiler

www.uluslararasiyogafederasyonu.com

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*