Dünyanın ilk ve tek gerçek yoga dergisinin 21. sayısı çıktı!

Dünyanın ilk ve tek gerçek yoga dergisinin 21. sayısı çıktı!

İle paylaş:


Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, beklenen 21. sayısında da  Yoga ile doğal yoldan sağlık-spor-farkındalık dolu yaşamın kapılarını açıyor.

Dünyanın ilk ve tek gerçek yoga dergisinin 21. sayısı çıktı!

DÜNYANIN İLK VE TEK GERÇEK YOGA DERGİSİ’nin 21. SAYISI ÇIKTI!

Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, beklenen 21. sayısında da  Yoga ile doğal yoldan sağlık-spor-farkındalık dolu yaşamın kapılarını açıyor. Dergi aynı zamanda 5 yıldır Türkiye’den dünyaya açılan ilk ve tek Yoga dergisi olma özelliğine sahip.

Gerçek, orijinal Yoga bilgilerini sunan Yoga Academy Journal,  derin içerikte yazıları ve görselleri ile herkese hitap eden bir bilgi hazinesi. Yeni sayıda SEZGİ MERKEZİ – AGYA ÇAKRA anlatılıyor. Üçüncü göz olarak da bilinen bu enerji merkezini geliştiren Yoga duruşları aynı zamanda mistik ve teorik Yoga bilgileriyle harmanlanarak verilmiş.

Dergide değişmek, gelişmek isteyenler için sağlık, spor, doğal yaşam, beslenme adına her şey var: Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı – Büyük Üstad Akif Manaf ile varoluşsal açıdan yaşam-ölüm, zihin, duygular ve sevgi üzerine röportaj, adım adım olimpiyatlara taşınan Yoga sporu, anda kalmak – hayal kurmak – entropiyi aşmak – akışta olmak üzerine hayatımızı değiştirecek bilgiler,  Orijinal Yoga Sistemi’nin hamilelere faydası, panik ataktan kurtulmanın yolu, ilk kez göreceğiniz Yoga duruşları ve faydaları, çocuklarımızı yetişkinliğe hazırlamanın temel prensipleri, Dünya Değişim Akademisi, bitkisel proteinlerin yaşamımızdaki önemi ve sağlık getiren tariflere kadar insan yapısına, sağlığa, varoluşa dair eşsiz bilgiler en sade haliyle aktarılmış.

Derginin editörleri, sekiz basamaklı bir gelişim sistemi olan Yogayı her yönüyle anlatırken, Yoga türlerinden değil kaynak bilgi olan Orijinal Yoga Sistemi’den yola çıkmışlar. Editörler Yoga eğitmenlerinden oluşuyor. Derginin danışmanlığını ise Yoga konusunda yayınlanmış 52 eşsiz eseri bulunan Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf yapıyor. Sn. Manaf 45 yılı aşan Yoga deneyimini, akıllarda yer edecek bilgelikle, çok sade ve anlaşılır bir üslupta aktarıyor.

Abonesi olup ömür boyu takip edebileceğiniz, yaşamınıza değer katacak bir dergi.

​www.yogaacademy.com.tr 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*