Ebru Yaşar’ın yeni şarkısının çalıntı mı?

İle paylaş:


Onur Akay, Ebru Yaşar’ın yeni şarkısının çalıntı olduğunu iddia etti! Ebru Yaşar benim şarkım çalıntı değil dedi ama kuzeni olduğu öğrenilen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, şarkının çalıntı olduğunu iddia etti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Ebru Yaşar’ın şarkısı ile ilgili bir yazı kaleme aldı.  “En Güzel Yenilgim” ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Yaşar, Aleyna Tilki’nin “çalıntı şarkı” iddialarına “Sorunun muhatabı aslında ben değilim. Ama tek bildiğim şu; benim şarkım çalıntı değil.” demişti.

Onur Akay ise, “Bu iddiaların muhatabı ne Ebru yaşar ne de Aleyna Tilki, bu iddiaların muhatabı şarkıların bestecisi Emrah Karaduman. İşte yine bir Emrah Karaduman bestesi ve yine sorunlu.” Yazarak, Yaşar’ın yeni şarkısının Gülşen’in şarkısından çalıntı olduğunu iddia etti.

FELAKET TELLALI EBRU YAŞAR’IN KUZENİ ÇIKTI!

Duyurduğu kötü haberler nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı! lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Ebru Yaşar’ın kuzeni çıktı. Yazısında, “Bu arada Ebru Yaşar’la kuzen torunları oluyoruz.” diyen Akay,  “2004 yılında çıkan Gülşen’in Of Of albümünde yer alan ve bestesi Gülşen’e ait olan ‘Yaklaşanı Yakarım’ şarkısını dinlerseniz, bestesi Emrah Karaduman’a ait ve Ebru Yaşar’ın yorumladığı ‘En Güzel Yenilgim’ şarkısı ile yine benzerlik taşıyor. Aleyna Tilki daha çok küçük, ancak Ebru Yaşar iyi bir müzik eğitimine sahip, konservatuar mezunu bir sanatçımız. Bu arada Ebru Yaşar’la kuzen torunları oluyoruz. Kuzen, şarkıları notaya alırsan, sorunları mutlaka göreceksin.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*