Ece Gürsel’in ihanet itirafına videolu cevap

Ece Gürsel'in ihanet itirafına videolu cevap
Share


Onur Akay, Ece Gürsel’i çok kızdıracak bir video paylaştı!

“Kesinlikle her erkek aldatır” diyerek sosyal medyada tartışma yaratan Ece Gürsel’e, ses sanatçısı Onur Akay’dan videolu cevap geldi.

Bugün sabah konuk olduğu 2. Sayfa programında ihanete uğradığını ve yakaladığını açıklayan ünlü şarkıcı ve manken Ece Gürsel “Aldatılmayan kadın yoktur, kesinlikle her erkek aldatır” açıklamasını yaptı. Bunun üzerine sosyal medyada tartışma başlatan Ece Gürsel’e cevap Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’dan geldi.

“SOYUNMAYI SEÇEN KADINI BENDE ALDATIRIM”

Ece Gürsel’i kızdıracak bir paylaşım yapan Onur Akay, 2011 yılında kendi sunduğu programa konuk olan Gürsel’in açıklamalarını, Perşembe günleri sosyal medyada yapılan ve Throw Back Thursday akımının kısaltması olan TBT notunu düşerek, Instagram adresinden paylaştı. Akay, “Ece’cim, 2011 yılında benim sunduğum programa konuk geldiğinde, “Soyunmak için şartının 1 milyon dolar olduğu doğru mu?” demiştim ve sen, “Geçmişte bir sürü açık saçık resimler verdik, para almadık. Teklif geldi hayatımdaki adam dedi ki, yok hayır yapamazsın, soyunamazsın. Hadi canım derim soyunurum.” şeklinde cevap vermiştin. Kusura bakma ama 1 milyon dolar verince bana hadi canım deyip soyunmayı seçen kadını bende aldatırım.” notunu düştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*