Emekçiler üretmek istiyor

Emekçiler üretmek istiyor

İle paylaş:


Vatan Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Osman Erbil ve Meltem Gürsoy’un, seçim çalışmalarında bugünkü durağı Bostancı Oto Sanayisi ve Türkiye Emekliler Derneği Kadıköy Şubesi’ydi.

Emekçiler üretmek istiyor

ÜRETEN TÜRKİYE İÇİN VATAN PARTİSİ

Vatan Partisi Milletvekili Adayları ilk olarak Bostancı Oto Sanayisini ziyaret etti. Oto sanayi esnafı işlerin durgunluğundan şikayetçi. Emekçiler üretmek istiyor.

‘ALIN TERİNİZİN DIŞARIYA GİTMESİNİ İSTEMİYORUZ’

Vatan Partisi 1. Bölge Milletvekili adayı ve Kadıköy İlçe Başkanı Osman Erbil, oto sanayi emekçilerine, “Sizlerin sorunlarının çözümü üretim ekonomisine geçişle ancak mümkün. Yedek parçayı üretemeyen bir Türkiye olmaktan çıkmalıyız. Tüm olanaklar mevcut ama siyasi irade yok. Alın terinizin önemli bir kısmının dış ülkeye gitmesini istemiyoruz. Bunu için yerli üretime geçmenin zamanı geldi. Bu geçişi ancak Vatan Partisi ve lideri Doğu Perinçek yapar. Çünkü Perinçek sorun üreten değil sorun çözen bir lider.” dedi.

Vatan Partisi adayları daha sonra Türkiye Emekliler Derneği Kadıköy Şubesi’ni ziyaret etti. Emeklilerin sorunlarının konuşulduğu ziyarette Erbil, “Biz siz emeklilerin karşısına gönül rahatlığıyla çıkıyoruz. Çünkü Vatan Partisi, emeklilerin kapısını seçimden seçime çalan bir parti değil. Daha geçen aylarda emeklilerin taleplerinin tartışıldığı kurultayımızı yaptık. Bu taleplerin karşılanması hem mücadele gerektirir, ki biz o mücadelenin bizzat içindeyiz. Ama şimdi bu sorunları iktidar olarak çözmek istiyoruz. Bu yetkiyi sizden istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*