Eren Akademi 2013 Mezuniyet Töreni Yapıldı

Eren Akademi 2013 Mezuniyet Töreni Yapıldı
Eren Akademi 2013 Mezuniyet Töreni Yapıldı
Share
Eren Akademi 2013 Mezuniyet Töreni Yapıldı
Eren Akademi 2013 Mezuniyet Töreni Yapıldı

 

Arel Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ARELSEM),  üniversite-sanayi işbirliği kapsamında düzenlediği eğitim seminerlerine devam ediyor. Eren Holding perakende markaları çalışanları 2013 yılında da eğitimlerini EREN AKADEMİ kapsamında ARELSEM’de aldılar, sınavlarını başarıyla tamamladılar ve mezun oldular.

Eren Holding’in bünyesindeki perakende markalarından Lacoste, Occasion, Gant, G-Star, Nautica, Superkids ve Superstep çalışanlarına perakendecilik eğitimlerini vermek üzere ARELSEM işbirliği ile kurulan EREN AKADEMİ, 2013 yılında ikinci senesini tamamladı.  Bu yıl 2000 saatten fazla süre ile eğitimler verildi. Mağazacılık ve Perakende Yönetimi, İletişim ve Beden Dili, Ürün Bilgisi, Pazarlama ve Müşteri Odaklılık alanlarında düzenlenen eğitimler dahilinde, 491 satış danışmanı sınavları başarıyla tamamladılar ve mezun oldular.

Program dahilinde Mağazacılık ve Perakende Yönetimi, Pazarlama ve Müşteri Odaklılık eğitimleri ARELSEM eğitmeni Zeki Yüksekbilgili, İletişim ve Beden Dili eğitimleri Emre Tilev ve Ürün Bilgisi eğitimleri Lacoste Eğitim Müdürü Tülin Selçuk tarafından hazırlandı ve sunuldu. Düzenlenen eğitimler, İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampusu’nde, Eren Perakende markaları için hazırlanan ve görsel mağaza düzenlemesi yapılan özel bir sınıfta verildi.

Düzenlenen törenle sertifikalarını alan katılımcılardan en yüksek başarıyı göstererek ilk üçe girenler, yurt dışı seyahati, İngilizce eğitimi ve hediye çeki ile ödüllendirildiler. ARELSEM Müdürü Zeynep Hatipoğlu, EREN Perakende – ARELSEM işbirliğinin 2014 yılında da devam edeceğini belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*