Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu

İle paylaş:


Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu

HANGİ ÜNLÜ OYUNCU FİLMDEKİ SAHNESİ YÜZÜNDEN TEK CELSE DE BOŞANABİLİR…

 

Çekimleri Akçakoca da 1 ay da tamamlanan, yönetmenliğini Biray Dalkıran’ın yapmış olduğu ve senaryosu 3.5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” sinema filminin başrol oyuncusu Atılgan Gümüş’ten şok edecek açıklama.

Atılgan Gümüş, eşine filmde geçen özel bir sahneden dolayı filmi izletemeyeceğini, “Eğer eşim o sahneyi izlerse beni tek celse de boşar” dedi. Deniz Gönen Türkcan ve Demet Gönen kardeşlerin eşlik ettiği sahne büyük olay olacağa benziyor.

Detaylarının sır gibi saklandığı sahnenin ve evliliğini gözlerden uzak yaşayan Atılgan Gümüş’ün endişesine bakılırsa bu sahne “Eski sevgiliyi unutmanın en seksi sahnesi” olarak yorumlanacak.

Ayrıca bahsedilen sahne sadece sinema izleyicileri tarafindan izlenecek, Televizyon veya dvd kopyasına kesinlikle koyulmayacak.

Başrollerini Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Kubilay Güleçoğlu’nun paylaştığı ve konuk oyuncular arasında Emre Koç, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Asuman Dabak, Recep Aktuğ ve Zeynep Dizdar gibi isimlerin bulunduğu “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” filmi birbirinden özel ve çarpıcı sahneleriyle yakında sinemalarda seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*