Eskişehir’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

Eskişehir’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

İle paylaş:


Dünya Değişim Akademisi’nin Eskişehir’de organize ettiği 2 günlük Farkındalık Festivali 23 aralık cumartesi  günü başladı.

Eskişehir’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

Eskişehir’de Uluslararası Farkındalık Festivali Başladı

Dünya Değişim Akademisi’nin Eskişehir’de organize ettiği 2 günlük Farkındalık Festivali 23 aralık cumartesi  günü başladı. Eskişehir’de lapa lapa yağan kar manzarasında başlayan organizasyon programında farkındalık gücünü artıran, daha pozitif, daha aktif, canlı, başarılı, sevgi dolu olmayı sağlayan etkili ve kadim tekniklerin pratik ve teorik çalışmaları sunuluyor.

Tüm Türkiye’den ve yurt dışından 300’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleşen festival organizatörleri çalışmaları şöyle açıkladılar:  Çok özel, kadim nefes uygulamaları, biyoenerji çalışmaları, enerji merkezlerini uyandırma, zihni kontrol etme, yoğunlaşma teknikleri, derin gevşeme uygulamaları ve gevşeme sanatı öğretiliyor . Ayrıca uygulamalar herkesin ihtiyacı olan stres kontrolü, öfke kontrolü, korku kontrolü, kıskançlık kontrolü ve benzeri çalışmaları içeriyor.”

Dünya Değişim Akademisi uzmanları: “Dünyanın her yerinde değişimi arzulayan insanlar için müthiş fırsatlar yaratılmakta. Herkes değişim ister, hayatında birşeyleri değiştirmek ister ama bunun yolunu bulamaz, bunu gerçekleştiremez. İşte Dünya Değişim Akademisi insanlara değişim araçları sunan uluslararası bir kuruluştur. Dünyanın dört tarafında şu an eğitimlere başlanmıştır . Değişim Uzmanları ve Değişim eğitmenleri hazırlıyoruz. Onlar insanlara değişim araçlarını kullanmayı ve hayatlarını nasıl değiştireceklerini öğretecek. Şimdi de bu festivaldeyiz.” dediler.

Pazar akşamı sona erecek festivalde ayrıca özgüveni, yaratıcılığı, kararlılığı, saf sevgiyi güçlendiren uygulamalar yapılacak. Artan farkındalık, pozitiflik, aydınlanmanın gücüyle yeni yıl dilekleri tutulacak.

Dünya Değişim Akademisi Uzmanları herkesi farkındalık ve aydınlık dolu yeni bir yıl için değişime, değişim çalışmalarına davet ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*