Etekli erkekler kravatlı kadınlar

Etekli erkekler kravatlı kadınlar

İle paylaş:


Etekli erkekler kravatlı kadınlar

Etekli erkekler kravatlı kadınlar

Ekranların sevilen sunucusu ve oyuncusu Seda Kement, farklı bir komedi tarzı sinema filmiyle beyaz perdede izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Değiştir Bakalım” isimli komedi filmi erkek gibi hareket eden, duyguları bir erkeğe dönüşen kadınlarla, bir kadın gibi hareket edip düşünen erkeklerin ilginç ve komik hallerini konu alıyor. Çekimleri Foça’da devam eden komedi filminin yönetmen koltuğunda Fatma Gürbüz Otururken, yapımcılığını Göksu yapım üstlendi. “Değiştir Bakalım” isimli sinema filminin oyuncuları arasında Seda Kement yanında Fatma Karanfil, Nilgün Kasapbaşoğlu, Merve Altınkaya, Tuğçe Karaoğlan Kadir Özdal, İnci Pars, Kemal Erek gibi sevilen ve başarılı isimler yer alıyor. Nisan ayında vizyonda olması düşünülen filmin başarılı oyuncusu Seda Kement “ Bir kadın olarak erkek tavrında kamera karşısında olmak benim oyunculuk yanında hayata bakışımı da değiştirdi. Senaryoyu okur okumaz erkeklere başka gözle baktım. Empati kurmaya başladım, sanki o an gerçek hayatta da içime bir erkek ruhu girdi. Aldatan erkeğe bile içimde hak verir hale geldim” dedi.

Filmin başarılı yönetmeni Fatma Gürbüz “Bomba gibi bir komedi filmi geliyor. Bu filmden sonra kadın ile erkekler birbirlerini sorgulamaya başlayacaklar. Değişik farklı bir komedi anlayışı beyaz perdede olacak” dedi. Farklı bir senaryoyla beyaz perdede yer alacak olan Seda Kement “Bu film benim hayata bakışımı değiştirdi. Bana göre bu film Nasrettin Hoca komedisi, güldürürken düşündürecek” dedi.

Selçuk Aka

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*