Ferdi Baba ile düet yapmak isterim .

Share

Meltem Erensoylu Temmuz ayında Yalın , Ajda Pekkan, Murat Boz, Burcu Güneş, Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli gibi  dev isimleri geride  bıraktı.

Meltem Erensoylu daha önce Cameron Cartio feat Khaled’in söylediği ‘Henna’ şarkısının Türkçe adaptasyonu ‘Hey Ya’ adını verdiği yeni şarkısı  Temmuz çıkan şarkılar arasında  radyolarda  en çok çalanlar listesinde ikici  sırada  yerini aldı.

Telifmetre Resmi verilerine Göre; Temmuz 2019 çıkış tarihli eserler Radyo TV  Top10 listesinde  Meltem Erensoy  “Hey Ya “ şarkısıyla  ikinci sırada  yer alırken   yeni bir  isim olan Erensoylu’nun Temmuz ayında radyolarda çok çalanlar listesinde Türk pop müziğinin dev isimleri  Yalın , Ajda Pekkan, Murat Boz, Burcu Güneş, Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli takip etti.

Başarı grafiği günden günde yükselen Meltem Erensoylu 10 sene önce  kendini  keşfeden albüm yapan  Ferdi Tayfur’a   sonsuz teşekkürlerini iletti. Bir  Ferdi  Tayfur şarkısını Cover yapacağının sinyallerini  verirken   en büyük isteğinin Ferdi Baba ile bir düet  olduğunu söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*