Fethiye 15 Temmuz Derneği’ne Eseoğlu’nun Ziyareti

Share

Ak Parti geçtiğimiz dönem Fethiye İlçe Yönetim kurulu üyelerinden iş adamı Harun Balcı tarafından kurulan Fethiye 15 Temmuz Derneğini Fethiye Sosyal Hizmet merkezi müdürü İsa Eseoğlu ziyaret etti.

15 Temmuz Derneği kurucu Başkanı Harun Balcı, ”Bu dernek 15 Temmuz kanlı darbe teşebbüsüne karşı çıkan bu vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizin önünde saygı ile eğilen tüm vatandaşlarımızın hiç bir parti ve siyasi görüş ayrımı yapmadan tüm Fethiyelilerin derneğidir.Derneğimizi ziyaret eden Fethiye Sosyal Hizmet müdürü İsa Eseoğlu’na bugün yapmış olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Hizmet müdürü İsa Eseoğlu’da  “15 Temmuz kanlı darbe teşebbüsüne karşı çıkan bu vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizin önünde saygı ile eğilen tüm vatandaşlarımızın hiç bir parti ve siyasi görüş ayrımı yapmadan tüm tüm Fethiyelilerin derneği 15 Temmuz Fethiye derneğini ve kurucu başkan Harun Balcı’ya hayırlı olsun diyorum. Allah bir daha böyle acı yaşatmasın temennisinde bulunuyorum” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*