FİDOL Anaokulu’nda Anneler Günü’nde “Altın” yağmuru

FİDOL Anaokulu'nda Anneler Günü'nde "Altın" yağmuru

İle paylaş:


Her yıl, Mayıs ayının 2. haftasına denk gelen Pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl da çeşitli etkinliklerle sahne olurken, Koşuyolu’nda faaliyet gösteren ve “Finlandiya Eğitim Sisteminden, Türk Eğitim Sistemi’ne” mottosuyla yola çıkan FİDOL Anaokulu ve kardeş kuruluşu olan, Kido Kiddies Parti Evi’nde hem Anneler Günü coşkusu, hem de “altın” sürprizi vardı!..

FİDOL Anaokulu'nda Anneler Günü'nde "Altın" yağmuru
Çalışanların tamamına yakınının kadınlardan oluştuğu FİDOL Okulları’na bağlı FİDOL Anaokulu ve Kido Kiddies’in kurucusu Faik Birgül ve FİDOL Anaokulu Müdürü olan eşi Alev Birgül, tüm çalışanlarına Anneler Günü’nde büyük bir sürpriz yaptı ve yaklaşık elli kişilik eğitim ve yönetim kadrosuna “altın” dağıttı!..

FİDOL Anaokulu’nun bahçesinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinin ardından, tüm personeli toplantı bahanesiyle etkinliklerin düzenlendiği salonuna çağıran kurucu Faik Birgül, beş yıl önce birlikte yola çıktığı yönetim kadrosu, eğitim kadrosu, stajyer ve hizmetli çalışan ayırımı yapmadan, tüm çalışanlarına, Anneler Günü’nde büyük bir sürpriz yaparak, altın dağıttı!..

Birer kırmızı gül ve mavi keseler içinde, birer altınla ödüllendirilen okul personeli, FİDOL Okulları’nı çok daha iyi yerlere getirmek için, birlik ve beraberlik sözü verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*