Frankenstein’dan yılın son oyunu Zorlu PSM de

Frankenstein'dan yılın son oyunu Zorlu PSM de

İle paylaş:


Frankenstein,  3.sezonun son oyununu 23 Aralık Cumartesi günü Zorlu PSM de saat 20.30 da sahneleyecek.

Frankenstein'dan yılın son oyunu Zorlu PSM de

 

Türkiye’de ilk kez Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun  prodüksiyonu ile seyirciyle buluşan 200 yıllık efsane Frankenstein, 3.sezonun son oyununu 23 Aralık Cumartesi günü Zorlu PSM de saat 20.30 da sahneleyecek.

Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık’ın başrolleri paylaştığı, 2017 tiyatro sezonunu kapalı gişe oynayarak geçiren oyun, sezonun son oyununu oynamaya hazırlanıyor.

Kerem Alışık, “3 sezondur oynadığımız ve seyircinin bizi hiç yalnız bırakmadığı oyunumuz 2018’de de tüm hızıyla devam edecek. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında seyircinin karşısına çıkacağız. Şimdiden herkese güzel bir 2018 diliyoruz. Ve seyircimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Türkiye’de ilk kez sahnelenen ve pek çok rekora imza atan 200 yıllık efsane oyun Frankenstein’ da, Cansel Elçin; DR. Vıctor Frankenstein’ı, Deniz Uğur; Elizabeth Lavenza’yı, Kerem Alışık; Yaratık rolünü canlandırırken, De Caley rolü ile usta oyuncu Yılmaz Gruda sahnede…

Anadolu Efes’in katkılarıyla, HDI Sigorta’nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye’nin radyo sponsorluğunda ve Hürriyet’in medya sponsorluğu ile sahnelenen oyun, 23 Aralık’ta Zorlu PSM sahnesinde saat 20.30’da sahnelenecek…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*