Fulya Keskin: Favorim Uma Thurman

Fulya Keskin: Favorim Uma Thurman

İle paylaş:


Fulya Keskin: Favorim Uma Thurman

Fulya Keskin: Favorim Uma Thurman

Oyunculuk sihirli bir meslek. Ayla Algan gibi usta bir oyuncudan ders aldım ve bu benim için çok önemliydi. Gönlümde yatan ise aksiyon bir film ya da dizi de rol almak”

Plato Film Okulu’nda yaklaşık 10 yıl önce usta isim Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri alan ve pek çok spor dalıyla profesyonel olarak uğraşan Fulya Keskin, Hollywood’un ünlü yıldızları arasındaki favorisinin Uma Thurman olduğunu belirtti.

FULYA KESKİN, “HOLLYWOOD YILDIZLARINDAN FAVORİM UMA THURMAN”

Kendisi gibi modellikten oyunculuğa geçen Hollywood’un ünlü yıldızlarından biri olan Uma Thurman’ı çok başarılı bulduğunu söyleyen Survivor’ın sevilen isimlerinden Fulya Keskin, “Uma Thurman, benim de modellik geçmişimin olmasından dolayı kendimi yakın gördüğüm ve beğeniyle takip ettiğim bir oyuncu… Oyunculuk çok sihirli bir meslek. İster benzer olsun, ister sizden çok farklı pek çok karakteri canlandırma fırsatı yakalamak büyük bir ayrıcalık diye düşünüyorum” dedi.

TÜRK YAPIMLARININ YURTDIŞINDA DA ALKIŞLANMASI BENİ GURURLANDIRIYOR”

Şu anda hazırlıkları süren aktüel bir televizyon programının yanı sıra dizi ve sinema filmlerinden gelen teklifleri de değerlendirdiğini söyleyen Fulya Keskin, “Türkiye de sinema ve dizi sektöründe önemli bir yerde. Bizim dizilerimiz ve filmlerimizde artık yurtdışında büyük değer görüyor ve alkışlanıyor. Bu çok mutluluk verici… Gönlümde yatan ise aksiyon türü bir projede yer almak” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*