Genç oyuncu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor

Genç oyuncu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor

İle paylaş:


Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrolde yer aldığı ‘Kiralık Aşk’ dizisinin oyuncularından 22 yaşındaki Oğuzhan Tükenmez, motor kazasında hayatını kaybetti.

Genç oyuncu bugün son yolculuğuna uğurlanıyorOğuzhan Tükenmez çalıştığı dönercinin motoru ile kaza yapmış!

Acı haberi duyuran ses sanatçısı Onur Akay, kaza ile ilgili bilinmeyen detayları anlattı ve genç oyuncunun cenaze programını açıkladı.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrolde yer aldığı ‘Kiralık Aşk’ dizisinin oyuncularından 22 yaşındaki Oğuzhan Tükenmez, motor kazasında hayatını kaybetti. Kazayı kaleme aldığı bir yazı ile duyuran ünlü sanatçı Onur Akay, kendisine ulaşan gazetecilere ise kaza ile ilgili bilinmeyen detayları anlattı.

“HEM OYUNCULUK YAPIYOR HEM DE DÖNERCİDE ÇALIŞIYORDU”

Görgü tanıklarından biri ile konuştuğunu söyleyen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Adanalı olan genç oyuncumuz Oğuzhan Tükenmez, hayalinin peşinden koşmak için Adana’dan İstanbul’a gelmişti. Şimdiye kadar oynadığı dizi ve reklam filmleri, maddi yönden onun İstanbul’da yaşaması için henüz yeterli değildi ve o da hem oyunculuk yapıyor, hem de İstanbul Şişli’de bir dönercide çalışıyordu. Önceki gece 21:30 sularında, çalıştığı dönerciye ait motora tur atmak için binmişti ve o feci kaza yaşandı. Şişli Postanesi’ne çok yakın yerde bir araba, Oğuzhan’ın kullandığı motora çarpıp kaçıyor. Hemen hastaneye kaldırılan genç oyuncu maalesef kurtarılamıyor. Görgü tanıklarından biriyle konuştum ve olay yerinde sadece kaza yaptığı motor ve kendisi varmış. Bir kadın sürücünün çarpıp kaçtığını, motoru ile 40 metre civarında sürüklendiğini ve çok ağır yaralı olduğunu iddia etti.” dedi.

“CENAZESİ ADANA’YA GÖNDERİLDİ”

Oğuzhan Tükenmez’in cenaze bilgilerini de aktaran Onur Akay, “Cenazesi Adana’ya gönderildi. Bugün sabah 09:00’da Adana’daki evinden araç kalkacak ve öğle namazı sonrası Buruk Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak. Mekânı cennet olsun inşallah.” açıklamasını yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*