Glutensiz Hayat Derneği Tuzla Belediyesini Ziyaret etti.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Glutensiz Hayat Derneği Yönetim Kurulu adına başkan Tulin ÜNAL ve Başkan yardımcı Veysel CANER Tuzla Belediyesini Ziyaret etti.

Glutensiz Hayat Derneği Tuzla Belediyesini Ziyaret etti.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcı Dr. Turgut ÖZCAN ile samimi bir ortamda geçen ziyarette Çölyak hastalarının glütensiz beslenme sorunları ve Farkındalık ile eğitim çalışmaları hakkında  aşağıda belirtilen hususlarda birlikte  çalışma kararı alınmıştır.

Glutensiz beslenmenin önemi ve Çölyak farkındalığı eğitimleri konusunda ortak projeler hazırlayarak etkinlik takvimi oluşturma kararı alınmıştır.

Bu ortak çalışma kararı doğrultusunda Tuzla belediyesi sosyal tesislerini, kongre merkezlerini kültür ve toplantı  salonlarını derneğimize tahsis edecektir.

Tahsis edilen mekânlarda Çölyak hastalığı ve Gluten duyarlılığı hakkında bilgilendirici toplantı ve seminerler düzenlenecektir.

Özellikle glutensiz beslenme konularında meslek odaları ( aşçılık, aile hekimleri, eczacılık vs ) ile eğitimler düzenlenmesi planlanmıştır.

Özel günler de Tuzla Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerde stant açarak farkındalık çalışmalarına katkı sağlanacaktır.

Ayrıca çalışmalarımıza Tuzla Belediyesi mekân, broşür, afiş ve iletişim araçları ile destek verecektir.

Önereceğimiz yeni projelere destek olarak birlikte hayata geçirme konularında da Tuzla Belediye’siyle fikir birliğine varıldı.

Glutensiz Hayat’a verdikleri destek için Tuzla Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz