Grup Vitamin’in İsmai’i kimin olduğu belli oldu

Grup Vitamin'in İsmai'i kimin olduğu belli oldu

İle paylaş:


Grup Vitamin'in İsmai'i kimin olduğu belli oldu

Grup Vitamin‘in İsmai’i kimin olduğu belli oldu

1991 yılında yayınladıkları “Bol Vitamin” adlı albümleri ile müzik dünyasına farklı bir soluk ve getiren ve “Vitamin Müziği” olarak adlandırılan müziğin yaygınlaşmasını sağlayan GRUP VİTAMİN uzun bir arada sonra müzik marketlere sundukları ” Endoplazmik Retikulum” adlı albümlerini ve Vitamin Grubunun kuruluş hikâyesini Uçan Kuş TV’de Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu  “Müzik Kuşu” programına anlattılar. Emrah Anıl, Selçuk Aksoy ve Tolga Sünter ile yoluna devam eden Grup Vitamin müziksevere sundukları içinde 14 şarkının yer aldığı albümlerine müzikseverin büyük bir özlem ve ilgi ile yaklaştığını söylediler.

İsmail kim?

Vitamin Grubu müzikleri ile ilgili “Biz kendi keyif aldığımız müziği yapıyoruz, Türkiye’de yaşananları anlatıyoruz Vitamin sözü ön planda müzik yapıyoruz. İsmail 2 le yeni jenerasyonla tanışmak istedik ama inşallah gençler bize rağbet etsinler demedik, kafalarına uyuyorsa dinlesinler dedik’ yorumunu yaptı.

Grup Vitamin, Michael Kuyucu’ya onlarla bütünleşen “İsmail” adlı şarkının hikâyesini ve şarkıda sözü edilen “İsmail’in kim olduğunu ilk kez Uçan Kuş TV’de açıkladı.İşte Vitamin’in İsmail’i:

“İnternette zırvalayan arkadaşlar var, adı İsmail olup üstüne alınıp sanki şarkı onlara yazılmış gibi bir havaya girip rahatsız oluyorlar. Bu haberi yeni aldık. Gökhan’ın kardeşi Duygu ile geçenlerde muhabbet ediyorduk. İşte ben bu İsmail’i kendi sanan arkadaşların muhabbetini yaptık. Kendini o sanıyorlar filan dedik. Sanki onlara söylemişiz gibi sananlar var diye konuştuk. İsmail’in kim olduğunu ondan öğrendik. İsmail , rahmetli Gökhan’ın (Gökhan Semiz) dedesiymiş. Bütün Vitamin dinleyinlerine ve şarkıdaki İsmail’i kendileri sanan İsmaillere söylüyorum. Kimse üstüne alınmasın. İsmail , Gökhan’ın dedesiymiş. İlk çıkışı öyleymiş şarkının sonra tabii ki karikatürize etti ve şarkıyı yazdı Gökhan” diyerek 24 yıllık merak edilen “İsmail’in Kim Olduğu” sorusuna yanıt verdiler.

 

    

Michael Kuyucu’nun Hazırlayıp Sundugu “Müzik Kuşu”

Her Pazar Saat 13:15’de Canlı Yayında UÇAN KUŞ TV’de 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*