Gülben Ergen, helallik isteyen Nihat Doğan’ı Allah’a havale etti!

Gülben Ergen, helallik isteyen Nihat Doğan’ı Allah'a havale etti!

İle paylaş:


Onur Akay’a konuşan Gülben Ergen, kendisinden Instagram’da helallik isteyen Nihat Doğan’a cevap verdi.

Gülben Ergen, helallik isteyen Nihat Doğan’ı Allah'a havale etti!Ünlü türkücü Nihat Doğan, geçtiğimiz günlerde Instagram adresinden bir video paylaşarak, bir daha magazin programı sunmayacağını duyurmuş ve başta ünlü şarkıcı Gülben Ergen olmak üzere, canlı yayında yorumları ile üzdüğü sanatçılardan helallik istemişti. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise, Gülben Ergen’e bu konuyu sordu ve Ergen’in cevabını bugünkü “Seni Allah affetsin!” başlıklı yazısında yayınladı. Akay, dün yayınlanan yazısında ise Nihat Doğan’ın ayrıldığı sunucu sevgilisi Selen yakıcı ile röportaj yapmış ve Yakıcı, “Ya işte hayır! Bazılarına hak helal edilmez. Allah çarpar adamı.” demişti.

“AFFETMEK SADECE ALLAH’A MAHSUSTUR”

Ünlü sanatçı Onur Akay’a konuşan Gülben Ergen, “Bildiğim tek şey var ki, affetmek sadece Allah’a mahsustur” diyerek cevap verdi. Akay ise, “Nihat Doğan güzel bir şekilde veda konuşmasını yaptı ve takım arkadaşlarına destek vererek ünlülerden helallik istedi. Ya gönüllüler ne olacak? Artık sana gönül borcum var ödemek kolay değil diyebileceğin bir isimle, eski sevgilin Selen Yakıcı ile röportaj yaptım ve hakkını helal etmedi! Bir de yaptığın paylaşımlara gönüllü olmayanlar var ki, onlar hakkını helal edecek mi? Özgecan Aslan gibi… Bende Gülben Ergen’le konuştum. Ergen’e, sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan yeni şarkısı ‘İnfilak’ın hayırlı olmasını dilerken, “Nihat Doğan’ın Instagram’dan yaptığı paylaşım için ne düşünüyorsun?” dedim. Gülben ise, “Bildiğim tek şey var ki, affetmek sadece Allah’a mahsustur.” dedi. Seni Allah affetsin!” ifadelerini kullandı.

Doğan paylaşımında, “Bir daha asla magazin programı yapmayacağım. Bu yüzden de üzdüğüm, kırdığım, hakkına girdiğim vebalini ve ahını aldığım başta Gülben Ergen olmak üzere, tüm sanatçı arkadaşlarımdan helallik istiyorum.” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*