Güneş Makinası – kararma okurun ilgisini çekti

Güneş Makinası - kararma okurun ilgisini çekti
i

İle paylaş:


Güneş Makinası - kararma okurun ilgisini çekti

Güneş Makinası – kararma okurun ilgisini çekti

Distopya-gerilim türündeki ilk romanıyla Türk edebiyatına iddialı bir giriş yapan yazar Çağıl Yaman‘ın Güneş Makinesi-Kararma adlı kitabı, şimdiden okurun ilgisini çekmeyi başardı.

Destek Yayınları’nın tescilli markası olan Beyaz Baykuş Yayınları tarafından piyasaya çıkarılan Güneş Makinesi-Kararma, güneşin olmadığı bir dünyada hayatta kalma mücadelesi veren insanlığın icat ettiği Güneş Makinesi’nin tek enerji kaynağı olan yeraltı madenlerinin tükenişinden sonra başlayan büyük felaketi, sarsıcı bir kurgu ve heyecan dolu bir anlatımla okura sunuyor. Dünyanın yeraltı madenleri tükendiğinde Güneş Makinesi’nin üretime devam edebilmek için artık tek bir kaynağa ihtiyacı var: “İnsan bedeni!”

Cesediniz, dirinizden daha değerliyse nasıl hayatta kalacaksınız?

Piyasaya çıktığı günden itibaren distopya seven okurun beğenisini kazanan Güneş Makinesi-Kararma tahmin edilmesi güç olaylar örgüsü ve gücünü yalınlığından alan üslubuyla tek solukta okunacak bir gerilim romanı…

“Kayıtsızlığımın vicdansızlık olarak algılanmasını istemem. Ölüme bağışıklık kazandım sanırım. Yeterince büyüyünce kesilmesi beklenen büyükbaş hayvan muamelesi görüyoruz, öyle ki artık ben bile insanlara o şekilde bakıyorum.”

 

Beyaz Baykuş Yayınları/Roman/152 syf./ 12TL

 

DESTEK YAYINLARI

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*