Hadise’nin annesinin intihar ettiğini doğruladı!

Hadise’nin annesinin intihar ettiğini doğruladı!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Hadise ile ilgili bir yazı yazdı ve Nur Yerlitaş’ın olaya şahit olduğunu iddia etti.

Hadise’nin annesinin intihar ettiğini doğruladı!Magazin gündemi dün Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs ettiği iddiası ile sallanmıştı. Daha sonra ise Hadise’nin menajeri, Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün hastaneye kaldırıldığını doğrulamış, ancak bunun gıda zehirlenmesinden kaynaklandığını söylemişti.

“Hadise’nin aile dramı!” başlıklı bir yazı yazan ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Hadise’nin annesinin intihar ettiğini doğruladı. Nur Yerlitaş’ın olaya şahit olduğunu iddia eden Akay, Nur Yerlitaş’ın yaşadıklarını kaleme aldı.

İşte Akay’ın yazısının o bölümü:

“Olayın şahidi Nur Yerlitaş ise bakın neler yaşamış:

Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk olay olduğunda Nur Yerlitaş’tan yardım istemiş. , “Bir özel hastaneden tanıdık bir hocayı devreye sokabilir misin?” demiş. Bu arada Hadise’nin annesini büyük kızı Hülya, Şişli’deki Etfal Hastanesi’ne götürmüş ve orada yoğun bakıma alınmış. Nur Yerlitaş ise, hemen Florence Nightingale Hastanesi’nden tanıdığı bir doktoru devreye sokmuş. Nur Yerlitaş’a ise bu süreçte, intihar girişimi olduğu bilgisi ulaşmış. Daha sonra Yerlitaş, Hadise’nin ablası Hülya’ya, konuyu bildiğini ve annelerinin iyileştiğine sevindiğini söyleyerek, bir geçmiş olsun mesajı göndermiş ama karşı taraftan Yerlitaş’ı çok üzen mesajlar gelmiş. Yerlitaş ise, kendisine gelen o mesajları Acun Ilıcalı’ya göndererek durumu anlatmış. Acun, bizzat Amerika’dan Yerlitaş’ı aramış ve Hadise’nin kendisini arayacağını söylemiş. Kısa süre sonra ise Hadise aramış ve Yerlitaş’a çok üzgün olduğunu belirterek özür dilemiş. Yani bu olayın tamamen bir intihar girişimi olduğunu Nur Yerlitaş doğrulamış oldu.”

Gülnihal Açıkgöz’ün, uyku ilacı içerek intihar girişiminde bulunduğu, ilaç içmeden kızlarına bir mektup bıraktığı ve “Benimle hiç ilgilenmiyorsunuz. Rahatsız olduğumu söylüyorum, beni doktora götürmüyorsunuz” yazdığı da ortaya çıktı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*