Hakan Bilgin 37. İstanbul Maratonu’nda koşuyor

Hakan Bilgin 37. İstanbul Maratonu'nda koşuyor

İle paylaş:


Hakan Bilgin 37. İstanbul Maratonu'nda koşuyor

Hakan Bilgin 37. İstanbul Maratonu’nda koşuyor

Okuma istekli çocukları eğitim hayatları boyunca destekleyen TOÇEV, Vodafone 37. İstanbul Maratonu’nda bu yıl ilk kez yardımseverlik koşusu konseptiyle bağış toplayacak.

 TOÇEV İÇİN KOŞUYOR

10 yıldan beri TOÇEV’e gönüllü olarak destek veren ve Yönetim Kurulu Üyesi olmasının yanı sıra Gençlik ve Çocuk Tiyatrosu Yönetmeni olan Hakan Bilgin de bu koşuda vakıf yararına koşacak.

Hayatında ilk kez 10 km koşacağını belirten Hakan Bilgin, “Üç çoçuğumuzun geleceğine Işık olmaya çalışacağım. Tabi ki dostlarımın da yardımları ile. İnanın şimdiden çok heyecanlıyım.” dedi.

TOÇEV bu sene 15 Kasım’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen Vodafone 37. İstanbul Maratonu’na, dünyada uzun yıllardır STK’lara çok önemli kaynak oluşturan yardımseverlik koşusu konseptiyle katılıyor. Yaklaşık beş aylık süreçte yetmişi aşkın bireysel koşucu ve birbirinden değerli 21 kurumsal takımdan destek alan TOÇEV, 5 Kasım’da başlayan 8 Aralık’ta biten kampanya ile koşucuların çağrılarıyla bağış toplayacak.

Hakan Bilgin gibi pek çok ünlü isimin ve Mahmut Yavuz gibi değerli maratoncuların destek çağrısı yapacağı kampanyada, koşucular çocukların eğitimlerini sürdürebilmeleri için kaynak oluşturacak.

Olcay Ünal Sert

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*