Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral yılın oyunu için provalara başladı

Yılın oyunu “Dali’nin Kadınları” için Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral, Gülin İyigün ve Açelya Devrim Yılhan provalara başladı.

Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral yılın oyunu için provalara başladıÇolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, 2018 – 2019 tiyatro sezonunu yepyeni ve iddialı bir oyunla açmaya hazırlanıyor.

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde sahnelenecek olan, Erdi Işık tarafından kaleme alınan, Ali Düşenkalkar’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral, Gülin İyigün ve Açelya Devrim Yılhan’ın paylaştığı “Dali’nin Kadınları”, 13 Ekim Cumartesi, Zorlu PSM de tiyatro severlerle buluşacak.

Provaları son hızıyla devam eden “Dali’nin Kadınları” oyununun başrol oyuncularından Hatice Aslan, “İnanılmaz güzel bir oyunla tiyatro seyircisinin karşısına çıkacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

Çarpıcı ve değişik bir üslup ile sahneye aktarılacak olan ve absürt komedi olarak nitelendirilen oyunda izleyiciler, aynı zamanda bir parça müzikal, biraz trajedi ve bir tutam gerilim unsurunun yanı sıra olağandışı bir yüzleşmeye tanık olacak.

KÜNYE:

YAZAN: ERDİ IŞIK

YÖNETMEN: ALİ DÜŞENKALKAR

MÜZİK: GÜRKAN ÇAKICI

IŞIK: CENGİZ ÖZDEMİR

DEKOR & KOSTÜM : DİLEK KAPLAN

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz