Hulusi AKKOYUN MASTÖB YÖNETİMİNDE!

Hulusi AKKOYUN MASTÖB YÖNETİMİNDE!

Hulusi AKKOYUN MASTÖB YÖNETİMİNDE!

 

Önceki başkan Bekir Alyüz’ün aday olmadığı olağanüstü kongrede Adil Gevrek ve Serkan Adıyaman aday oldu. Seçim sonucunda Adil Gevrek 140, Serkan Adıyaman 82 oy aldı. Seçim sonucunda Yeni Malatyaspor Başkanı Gevrek MASTÖB’ün yeni Genel Başkanı oldu.

 

Asil yönetim listesinde yer alan isimler;

 

Hulusi AKKOYUN, Hamza Boztepe, Hasan Karakuş, Selahattin Alpay, Hasan Arıkboğa, Atilla Balaban, Nazife Özdemir, Mehmet Akdemir, Halim Bölükbaşı, Mahmut Beyhatun, İbrahim Bozkurt, Mustafa Karakaş, Mehmet Yalçınkaya, Uygun Öztürk, Cihan Akköse, Celalettin Özyavuz, Mehmet Çelik, Özge Özçelik, Bilal Elmas, Güler Özer, Mehmet Koçdağ.

Yönetimde Adil Gevreğin yanında yer alan isimlerden Hulusi AKKOYUN; Mastöb seçimleri sonrasında yaptığı açıklamada”Malatyalılar birlikte hareket ederlerse daha başarılı olurlar. MASTÖB’ün amacı zaten herkesi bir çatı altında toplamaktır. Sayın Başkanımız Adil Gevrek; her düşünceye ve her fikre ve saygısı olan ve yanında yer alacak kişileri sonuna kadar detekleyen biridir. Malatya için bu zamana kadar sayısız hizmetleri olan ve Malatyalıların sevdiği bir isimdir. Buradan kendisini tekrar tebrik ediyorum ve yeni projeleri ile yeni oluşumların kapılarını aralayacağına yürekten inanıyorum.Ben de Adil Bey’in yanında onunla birlikte yürüyen bir isim olarak Malatya için insanlar için elimden ne geliyorsa yapacağım. Önemli olan MASTÖB’ün hizmetini bütün Malatya’ya ulaştırmaktır. Burası sadece bizim değil bütün Malatyalılarındır. Sonuçta MASTÖB’e yapacağımız katkılarla her  alanda ilerleme kaydetmek istiyoruz. Yönetimde yer alan arkadaşlarımız ile de bu anlamda hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız.

Ayrıca; MASTÖB eski başkanı Bekir Alyüz ve yönetiminde yer alan kişilere de buradan MASTÖB için yaptıklarından ötürü teşekkürlerimi iletirken son olarak bu seçimde aday olan Serkan Adıyaman kardeşimiz’ inde Malatya için yapmış olduğu hizmetlerinden ötürü bir Malatya’lı olarak kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Sonuçta hepimiz aynı amaç için bir araya gelen kişileriz ve ortak amacımız Malatya için bir şeyler yapabilmektir.”açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz