Hüseyin Bankir Chp Belen İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Hüseyin Bankir Chp Belen İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

İle paylaş:


Hüseyin Bankir Chp Belen İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

 

Chp’nin Milletvekili aday adayı Hüseyin Bankir Chp Belen İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

       Chp Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel; gençlik kolları, kadın kolları ve partililerle birlikte Aday Adayı Bankir’i ilçe binasında karşıladılar. İlçe Başkanı Fevzi Yüksel’in partililere karşı yaptığı açılış konuşmasına ülke gündemini değerlendirerek; ülkenin içinde bulunduğu durumun ne kadar vahim olduğunu, hükümetin görevlerini yerine getiremediği, adaletsizlikler ve yolsuzluklar içinde batağa saplandığını hatırlatarak sözlerini şu şekilde sürdürdü. “üzerimizde her zamankinden daha fazla bir tarihi sorumluluk var. Bu sorumluluğu Chp Belen Ailesi olarak layıkıyla yerine getireceğiz. Ülkemizin girdiği bu ortaçağ karanlığından çıkaracak tek güç Cumhuriyet Halk Partisidir. Bu sebeple kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla her evimizin kapısını çalıp Aydınlık Bir Türkiye için oy isteyeceğiz.” Aday adayı Bankir’i tanıtarak sözlerini noktalayan Başkan Yüksel sözü A.Adayı Bankir’e bıraktı.

Oluşan atmosferden memnun kaldığını dile getirerek sözlerine başlayan A.Adayı Bankir partililerde ki heyecana binaen umutlandığını, Aydınlık Bir Türkiye için bu heyecana ihtiyaç olduğunun altını çizdi. İlçe Başkanı Yüksel’in sözlerine katılarak 12 yıllık Akp iktidarına yüklendi. A. Adayı Bankir; “12 yıllık Akp iktidarını çıraklık, kalfalık ve ustalık olarak üç bölüme ayırdılar.

Ustalık dönemi dedikleri safhada şimdiye kadar görülmedik bir zulümle karşı karşıyayız. Özgürlük, hukuk ve eğitim alanında çeşitli manipülasyonlar yapıldı. 2011 ile 2015 yılları arasında cumhuriyetimize ve cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkamadık. Milli bayramlarımızın önü kesildi.  Ülke gündeminde ekonomi ve işsizlik olması gerekirken başkanlık sistemini gündemden düşürmüyorlar. Üniversite bitiren gençlerimiz işsiz ve birçoğunun bu bağlamda psikolojik sorunları var. Yolsuzluk ve ekonomik sıkıntılara çok değinmeyeceğim. Zaten medya dolayısıyla siz bunları biliyorsunuz. 7 Haziran 2015 seçimleri belki de dönüm noktası ve son seçim olabilir. Bunun için Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak zorundayız.” ifadeleri kullandı. Partililerin sorularını yanıtlayan A.Adayı Bankir başarı dilekleriyle uğurlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*