“I Am You” Filminin Çekimleri Tamamlandı.

“I Am You” Filminin Çekimleri Tamamlandı.

İle paylaş:


Yapımcılığını Lawrence Bender yaptığı, yönetmenliğini Amerikalı yönetmen Sonia Nassery Cole yönettiği “I Am You” çekimleri İstanbul’da tamamlandı.

“I Am You” Filminin Çekimleri Tamamlandı.

Yapımcılığını Lawrence Bender  yaptığı, yönetmenliğini Amerikalı yönetmen Sonia Nassery Cole  yönettiği “I Am You” filminin oyuncu kadrosunda Defene Kayalar, Cansu Tosun, Hakan Aydın, Damla Sönmez, Ali Aksöz, Kaan Songun, Ushan Çakır, Defne Samyeli gibi oyuncuların oynadığı sinema filmi “I Am You’un çekimleri İstanbul’da tamamlandı.

I Am You “ adlı yabancı yapım filmin dünyadaki mülteci sorununu anlatan filmde oynayan başarılı oyuncu Hakan Aydın, filmde Kamal karakterine hayat verdi. Filmde (Nazo) Cansu Tosun’un babasını oynayan Hakan Aydın, filmin yönetmeni Sonia Nassery Cole iyi anlaştığını hiç yabancılık çekmediğini, kendisiyle ile çalışmış olmanın kendisi için çok büyük şans olduğunu, film setinde kendisinden çok şeyler öğrendiğini dile getirdi.

Filmin çekimleri bittikten sonra oyuncu Hakan Aydın ile olan dostluğu devam eden yönetmen Sonia Nassery Cole, boş zamanlarını İstanbul’u gezerek Türk yemeklerinin tadarak geçiriyor

Yurt dışında bir çok film festivallerine katılacak olan “I Am You” filmi Eylül ayında da Türkiye’de sinemaseverlerle de buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*