“İçimdeki ses” ten çok mutluyum

"İçimdeki ses" ten çok mutluyum

İle paylaş:


"İçimdeki ses" ten çok mutluyum

NAZLI TOSUNOĞLU; ” İÇİMDEKİ SES” TEN ÇOK MUTLUYUM

Son olarak, çok başarılı bir başlangıç yapan ve gün birincisi olarak yayın hayatına başlayan Aşk Yeniden dizisindeki müthiş performansıyla izlediğimiz, Arka Sokaklar, Sağ Salim 2 Sil Baştan, İşler Güçler ve Yabancı Damat başta olmak üzere çok sayıda başarılı projede sergilediği başarılı oyunculuğu nedeniyle çok sevilen ve geniş bir hayran kitlesi bulunan ünlü oyuncu Nazlı Tosunoğlu “İçimdeki Ses” sinema filminde de yine takdiri hak eden bir oyunculuk sergiliyor.

Yapımcılığını Barakuda Film‘den  Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu’nun yaptığı, yönetmenliğini  Çağrı Bayrak‘ın üstlendiği, başrolleri Engin GünaydınLeyla Tuğutlu, Ersin Korkut, Onur Buldu, Füsun Demirel, Nazlı Tosunoğlu, Feriha Eyüboğlu, Hamdi Kahraman ve Güzin Usta‘nın paylaştığı ‘İçimdeki Ses’ sinema filmi seyircinin büyük beğenisini topladı.

30 Ocak’ta seyirciyle buluşan ‘İçimdeki Ses’ adlı sinema filminde Zübeyde rolünü canlandıran başarılı oyuncu Nazlı Tosunoğlu, ” Zübeyde oldukça renkli ve sürprizleri olan bir karakter. Oynamaktan büyük keyif aldım. Matrak bir hikayesi var. Bu filmde olmak benim için büyük mutluluk oldu. Yapımcılarımız, yönetmenimiz, oyuncu kadrosu, film ekibi.. Herkes işini en güzel şekilde yaptı ve büyük bir keyifle çalışıldı. İzlerken de çok mutlu hissettim kendimi, herkesin keyifle izleyebileceği çok güzel bir film olmuş. ” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*