İşçi rezidanstan düşüp öldü

İşçi rezidanstan düşüp öldü

İşçi rezidanstan düşüp öldü

 

Rezidans inşaatında düşen işçi öldü

 

Rezidans inşaatında düşen işçi hayatını kaybetti

 

Mecidiyeköy’de yapımı devam eden rezidans inşaatında çalışan bir işçi, binanın 12. katından düşerek hayatını kaybetti.

İddialara göre alışveriş merkezi ve rezidans olarak planlanan bir inşaatın 12. katında işçilerden biri henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı düşerek hayatını kaybetti. Olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Olay yerine savcının gelmesi bekleniyor.

 

İnşaat görevlisi: Düşmüş ölmüş yani, yapacak birşey yok!

 

Mecidiyeköy’deki rezidans inşaatında bir işçinin düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili gazetecilerle inşaat görevlileri arasındaki diyalog dikkat çekti. Gazetecilerin görüntü almasını engelleyen görevli, “Düşmüş ölmüş yani, yapacak birşey yok!” dedi.

Mecidiyeköy’de geçtiğimiz günlerde asansör faciasının yaşandığı inşaatın hemen yanındaki bir başka rezidans inşaatında bir işçi 12. kattan düştü. Yere düşen işçi için olay yerine hemen sağlık ekipleri çağrıldı. 112 sağlık görevlileri olay yerinde işçiye bir süre kalp mesajı yaptı. İşçi tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerinde polisler inceleme yapıyor. İşçinin nasıl düştüğüne yönelik kapsamlı soruşturma başlatıldı. Savcının da olay yerine gelmesi bekleniyor.

 

ÖLMÜŞ YANİ!

 

Kameraların görüntü almasını engellemek için olay yerine paravan getirildi. Olay yerinin görüntülenmesinden rahatsız olan bir çalışan gazetecilerin soruları üzerine şu ilginç ifadeleri kullandı: “Arkadaşlar niye çekiyorsunuz ki? Düşmüş yani, ölmüş. Yapacak bir şey yok! Biz de insanız. Ayağımız kaydı düştük yani, olay yerine bir savcı gelsin, ona göre haber yaparsınız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz