İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Adalar Ziyareti

istanbul-buyuksehir-belediye-baskani-kadir-topbas-adalar-ziyareti

İle paylaş:


 istanbul-buyuksehir-belediye-baskani-kadir-topbas-adalar-ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Adalar Ziyareti

Basın Bildirisi

 

23 Mayıs 2015 Cumartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş  ve beraberinde Sefer Kocabaş İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilgili birim amirleri ile Büyükada’da bulunan Anadolu Kulübündeki toplantı ile günlük etkinliğine başladı.

Öncelikle Adalar’da Büyükada, Heybeliada Kınalıada Su Sporları Kulüplerinin Başkan ve yöneticileri ile bir araya gelen Kadir Topbaş  Su Sporları Derneklerinin sorunları ve önerilerini dinledi.

Toplantı sonucunda Heybeliada Su Sporları Kulübü kapalı havuz yapımı talebi değerlendiren Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir olarak yapımını üstlendi.

Büyükada atık su deşarjlarının düzenlenmesi ve bakımı için gerekli talimatı vermesi ve destek olması, su sporları kulüpleri temsilcileri tarafından dakikalarca alkışlandı.

Daha sonra Cemaatlerin sorunlarını dinlemek üzere ikinci toplantıya geçildi. Cemaatlerin sorunları ile ilgili bir süre devam eden toplantı sonrası; Musevi Cemaatinin mezarlık tesisi ile ilgili talebi, Rum ve Ermeni Cemaatlerin ise İbadethane bakım ve onarım talepleri konusunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Birim Amirlerine gerekli talimatı vererek sorunların çözülmesinde önemli bir adım atıldı.

Adalar hattında kullanılmaya başlanan yeni deniz aracı Şehit Göksu ile Adalılar ile deniz gezintisi yaparak sohbet etti.

Adalar Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(ADTOKDER)açılış programına katıldı. Adalarda esnaf ziyaretlerinde bulundu..

Adalet ve Kalkınma Partisi

Liman Çıkmazı No:2 Akparti Binası Maden Mahallesi

kadir-topbas

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*