İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Yassıada’da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Yassıada'da
Share

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, önceki gün İstanbul Valisi Vasip Şahin ile birlikte, İSKİ’nin sessiz sedasız su götürdüğü Yassıada’ya çıkarma yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Yassıada'da

Şahin ve Uysal, 27 Mayıs 1960 darbesi sonrası Adnan Menderes ve arkadaşlarının yargılanıp idama mahkûm edildiği Yassıada’daki çalışmaları yerinde inceledi. 2012 yılında sit alanı olmaktan çıkarılıp, “Kongre merkezi, otel ve müzeden oluşacak” düzenlemeyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “Demokrasi ve Özgürlükler Adası”na dönüştürülen Yassıda’da 2015 yılında inşaatına başlayan projenin yatırım ve işletmesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı GTİ Şirketi tarafından üstlenilmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı mevlüt uysal Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Demokrasi ve Özgürlükler Adası”na dönüştürülen Yassıada’daki çalışmaları yerinde inceledik. Demokrasi tarihinin kara sayfası olan Yassıada, bundan sonra hatıralarda demokrasi ve özgürlükler adası olarak yer alacak” dedi.

1 yorum

  1. adaların tek bir sorunu var etiket yine etiket——adaların ikinci dev sorunu var duyarlı insanı derken özde duyarlı insan bulamazsınız—–sözde duyarlı insan mı yüzbinlerce var——pazara binlerce kişi gider pazarın yüzde 60 ında etiketler olmaz dilekçe yazan bir allahın kulu olmaz——pazarın başlama tarihinden bitimine kadar zabıta olmaz bunları yazanda olmaz——hiç bir pazarda zabıta tartısı olmaz
    bunları yazanda olmaz—-aldatıcı etiket yanıltıcı etiket gözükür asla okunmaz etilketler
    zabıta birimlerinin önlerinde seyyar mısırcılar var asla etiketler olmaz—–bu gün git ceza at yarın gel bak sorun yerinde duruyor ceza at kurtar kendini felsefesi mi var bol ceza at o kişi ve kurumlarının çalışkanlığınının kanıtı mı sokaklar seyyar satıcılardan geçilmez bunların hiç birinde etiketler olmaz bunları herkes görür ve bilir——-hiç kimseden asla cevap istemiyorum—–oyun oynamıyoruz—–laf beğendirme zamanı değil—-BELEDİYE HİZMET VE AKSAKLIKLAR MI VAR—-GÖRDÜĞÜNÜZ OLUMSUZLUKLARI DURMADAN YAZ—DUYARLI OLUNUZ—-BAKINIZ KİRALIK BİSİKLETÇİLERİN KAÇINDA ETİKETLER VAR SEYYAR MISIRCILARA BAKINIZ HİÇ BİR TANESİNDE ETİKETLER BULAMAZSINIZ DUYARLI OLMAK İNSANIN İÇİNDE VARSA OLUNUR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*