İstanbul gecelerinin kanunu geri dönüyor

İstanbul gecelerinin kanunu geri dönüyor

İle paylaş:


Başta Bodrum olmak üzre yazlık mekanların müzikli eğlencesinin star ismi Asiye Palu, “Sen Güzelsin” isimli teklisiyle ve Kemal Başbuğ yönetmenliğindeki klip çalışmasıyla dikkatleri çekmeyi başardı.

İstanbul gecelerinin kanunu geri dönüyor“Sen güzelsin” isimli teklisiyle başarıyı yakalayan Asiye Palu, önümüzdeki günlerde söz ve müziği kendisine ait olan “Hayat Bazen” isimli eserinide sevenlerine sunmaya hazırlanıyor. Yeni besteleriyle varolmanın heyecanını yaşayan Asiye Palu, sosyal sorumluluk projelerinde sazıyla sesiyle yer alırken bunun devamda edeceğini vurguladı. Yoğun sahne çalışmaları nedeniyle Sonbahar aylarına kadar yazlık mekanlarda kalan sevilen yorumcu, sahnede çaldığı kanunuyla tarifsiz bir müzik ziyafeti çekiyor.

Önümüzdeki günlerde İstanbul sahnelerinde Kanunu ile yer alacak olan güzel sanatçı Asiye Palu, kaldığı yerden yoluna devam edecek. Sahnede gözlemci bir tavrı olduğu için başarıyı daha kolay yakaladığını ifade ederken “Ben izlemeye gelen dostlarımın psikolojisine çabuk uyar ve repertuarımı ona göre yönlendiririm. Repertuarımda yaklaşık 4000 eser var, sevenlerimin ruh haline göre yönlenmek ve programımı yönlendirmek zor olmuyor. Sahnede olmak yılların tecrübesi, çok çalışma ve insan pisikolojisini bilmekten geçiyor” dedi. İstanbul gecelerinde Asiye Palu ve kanunu sahnede coşmaya coşturmaya geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*