İşte ‘Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu!

Share

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasının yeni sunucusunun Kenan İmirzalıoğlu olduğunu iddia etti.

Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım’ın programdan ayrılmasının ardından, yeni sezonda yeni sunucusunun kim olacağı merak ediliyordu. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasının yeni sunucusunun Kenan İmirzalıoğlu olduğunu iddia etti.

PROVA ÇEKİMLERİNE BAŞLADI!

Kendi internet sitesinde “Kim Milyoner Olmak İster’i Kenan İmirzalıoğlu sunacak!” başlıklı bir yazı yazan ünlü sanatçı Onur Akay, “Kim Milyoner Olmaz İster yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım, yeni projeler dolayısıyla programdan ayrılınca, yarışmanın takipçileri son günlerde en çok programı kimin sunacağını merak etmeye başladı. Önce Selçuk Yöntem’le görüşüldüğü iddia edilmişti ancak sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Ayrıca İmirzalıoğlu’nun prova çekimlerine başladığını da öğrendim.” ifadelerini kullandı.

Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi nedeniyle, Kim Milyoner Olmak İster’i her hafta ünlü bir isim sunmuştu ve o isimlerin arasında Kenan İmirzalıoğlu da vardı. İmirzalıoğlu’nun sunduğu o bölüm sosyal medyayı sallamıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*