İstediğim karakteri yakaladım

İstediğim karakteri yakaladım

İle paylaş:


Televizyon ekranlarında 5. Sezona yeni oyuncularla destekli kadrosuyla güzel bir başlangıç yapan Elif isimli günlük dizi yine çok iddialı yürüyor.

İstediğim karakteri yakaladımEkranların sevilen oyuncusu Hasan Deniz Yaran’ın akın karakteriyle dahil olduğu günlük dizi, oyuncu kadrosuyla haftalık dizi kalitesini yakaladı. Başarılı oyuncu Hasan Deniz Yaran “Her proje kendine özgü,her karakter de farklı lezzettedir. Elif  dizisindeki oynadığım, Akın karakteri psikolojik olarak diğer canlandırdığım karakterlerden biraz farklı tabi. Daha yırtık bir genç. Oynamak istediğim tarzda bir roldü. Projeyi kabul etmemdeki en büyük sebepte bu oldu” dedi.

Elif isimli günlük dizi filmin önemli bir fan kitlesinin olmasının bir oyuncu için avantaj olduğunu da sözlerine ekleyen Hasan Deniz Yaran “Projenin kalitesi esastır. Dikkat ederseniz kaliteli ve emek harcanmış yapımların çoğu hakettiği yeri bulabiliyor. Elif de hakettiği yerde bir yapım” diyerek televizyon ekranlarındaki yapımlarla alakalı genel fikrini de ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*