logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

07 Ekim 2014

Kadıköy Kobani için karıştı

Kadıköy Kobani için karıştı

 

Kadıköy Kobani için karıştı

 

KADIKÖY’de Kobani’ye yönelik IŞİD saldırlarını protesto etmek için toplanan gruba polis biber gazı, plastik mermi ve tazyikli su ile müdahale etti.

Kadıköy Altıyol’da akşam saat 23.00 sıralarında IŞİD’in Kobani’ye yönelik saldırılarını protesto etmek için toplanan grup polis ekiplerinin dağılın uyarılarına rağmen dağılmayınca polis, göstericilere biber gazı, plastik mermi ve TOMA’dan sıkılan tazyikli su ile müdahale etti. Müdahale sonrası grup ara sokaklara dağıldı. Bir süre sonra grup yeniden toplanarak slogan atıp polise taş ve şişe attı. Poliste gruba plastik mermi ve biber gazı ile müdahale etti. Grup, Bahariye Caddesi’nde yeniden toplanarak sloganlar atıp, bir çöp konteynerini ateşe verdi. Bunun üzerine polis yeniden gruba müdahale etti.

 

“NEFES ALAMIYORUM EVDE”

Müdahale sonrası bir kadın polis ekiplerinin yanına gelerek, ” 3-5 tane adamla baş edemiyor musunuz? Hepimizi öldürüyorsunuz. Beni evde öldürüyorsun. Nefes alamıyorum evde. Bebek var evde. 3-5 kişi için gaz atamazsın. Böyle vazife mi olur? şeklinde tepki göstererek uzaklaştı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?