Kadına şiddet hız kesmiyor

Kadına şiddet hız kesmiyor

İle paylaş:


Kadına şiddet hız kesmiyor

Kadına şiddet hız kesmiyor

Üç ay önce evlendiği N. K.’yı feci şekilde döverek 6 haftalık bebeğinin karnında ölmesine neden olduğu iddia edilen M.K. Cinayet Büro Amirliği tarafından gözaltına alındı.
İstanbul Beyoğlu’nda Dünya Kadın Hakları Günü’nde  kadına şiddet olayı yaşandı. Olay Beyoğlu Fetihtepe Mahallesi’nde meydana geldi.  Otuzbeş yaşındaki N. K. ve kırk yaşındaki eşi M. K.arasında başlayan tartışma dayakla bitti. Eşini feci şekilde döven M. K. kaçarken, N. K. çağrılan bir ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan N. K.’nın 6 haftalık hamile olduğu tespit edilirken tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak kötü haber  5 Aralık tarihinde kontrol için Fatih’te bir özel hastaneye gittiğinde ortaya çıktı.
Burada yapılan incelemelerde N. K.’nın karnındaki bebeğin öldüğü belirlendi. Bebek yapılan operasyonla alındı. Bebeğin ölümünün ardından harekete geçen Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekipler, M. K.’yi bu akşam saatlerinde gözaltına aldı.
Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen M. K. daha önceden tehdit ve yaralama suçlarından polise geliş kaydı bulunduğu öğrenildi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*