Kağıthane Belediyesi’nden kan bağışına destek

Kağıthane Beleditesi'nden kan bağışına destek
Share

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve belediyede görevli personelle vatandaşlar, Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak 500 hastaya umut oldu.

Kağıthane Beleditesi'nden kan bağışına destekKağıthane Belediyesi Kızılay’ın kan bağışına destek vermek amacıyla belediye hizmet binasında personel ve vatandaşlara yönelik kurumla birlikte kan bağışı kampanyası düzenledi. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve belediyede görevli personelle vatandaşlar, düzenlenen kampanyada Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak 500 hastaya umut oldu.

Kampanyaya kan bağışında bulunarak destek veren Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç; ”Her bir ünite kan üç kişinin hayatının kurtulmasına vesile oluyor. Burada bağışlanan kan inşallah 500 hastanın iyileşmesine vesile olacak. Yanı sıra kan verenin sağlığı için de çok önemli. Vücut kendini adeta yeniliyor. Kızılay ile olan bu işbirliğini yılda birkaç kez tekrarlıyoruz. Bu kampanyamıza da yoğun bir katılım oldu. Gönüllü bağışçılarımıza teşekkür ediyor ve herkesi kan vermeye davet ediyoruz.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*