Kalben iftar yemeği

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2016’nın Kasım ayında koruyucu aile hizmet modelinden faydalanan ve koruyucu aile deneyimine sahip olan bireyler öncülüğünde kurulan Kalben Derneği çığ misali büyümeye devam ediyor.

Kalben iftar yemeği

Koruyucu Aile Hizmet Modelinin toplumda yaygınlaştırılmasını ana hedef edinin Kalben Derneği ayrıca Koruyucu Aile Hizmet Modelinden yararlanmak isteyen ailelere, süreç öncesi ve sonrası hukuki ve psiko-sosyal destekte bulunuyor.

Kalben ayrıca Koruma Altında Yetişen Gençler arasında dayanışmanın arttırılması konusunda önemli hizmetler veriyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından destekte alan Kalben Derneği kısa sürede önemli yol kaydetti. İstanbul Kozyatağı Hilton otelinde iftar yemeği veren Kalben Derneği üyelerini ve bağışçılarını bir araya getirdi. Kalben Derneğinin hızla büyümesindeki en önemli kişiler olan oyuncu ve dernek başkanı Pelin Çalışkanoğlu Ekşi ile başkan yardımcısı ve ünlü sinema filmi ayrıca tv dizi film yapımcısı Sevda Kaygısız, geceye katılanlarla yakından ilgilendiler.

Başkan Pelin Çalışkanoğlu Ekşi ve başkan yardımcısı Sevda Kaygısız “Bu sevgi derneğini ülkemizin her şehrine yaymak istiyoruz. Bu hızla da oluyor, işimizde destek aldıkça da çalışma şevkimiz artıyor” dediler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz